Вечорниці у світлиці

"Вечорниці у світлиці"

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї та обряди, що зміцнюються протягом багатьох століть. Звичаї – це ті особливі прикмети, за якими розпізнається народ від свого історичного минулого до сьогодення. Майже усі народи вірять – той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом.

Більшість традиційних українських свят тим чи іншим чином пов’язані з історичною та культурною спадщиною, що дісталася нам від наших пращурів. Хоч час невпинно рухається вперед, стародавні звичаї залишають нам згадку про те, у що вірили та до чого прагнули наші далекі предки. Коли ми святкуємо традиційні свята, виконуючи ритуальні дійства, тим самим ми славимо одвічні чесноти, що цінуються на теренах нашої Батьківщини з давніх часів.

Українці завжди вміли не тільки добре працювати, але й відпочивати, особливо взимку, коли обсяг робіт зменшувався.

А зимова пора, дуже багата на свята - від Андрія, Святого Миколая і до Водохреща, які так люблять і дорослі і діти.

Крім народних свят, молоді подобаються вечорниці, коли дівчата і хлопці збиралися в хаті, розповідали смішні історії, співали пісень, грали в ігри і навіть ворожили в жартівливій формі.

Такі зимові вечорниці відбулися і в Осокорівській школі. Цікаві конкурси, розваги, танці і українські смаколики прийшлися до душі усім

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.