День Соборності України

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня для молодших школярів вихованці бібліотечного гуртка «Перлина» в ігровій формі провели віртуальну мандрівку у минуле « Цікаве про Україну», за допомогою презентації познайомили дітей з такими історичними діячами як Михайло Грушевський, Володимир Винниченко, Євген Петрушкевич.

22 січня для учнів 5-11 класів педагог-організатор та вчителі історії провели історичний відео журнал «Акт Злуки – крок до мрії!», організували перегляд документального фільму «Злука. День соборності України.(З циклу Перемоги України)» та бліц опитування (вікторина) по визначенням про незалежність, єдність, соборність.

Кульмінацією заходу стало утворення живого Ланцюжка Єдності та виголошених разом слів: «Одна Єдина - Соборна Україна!!!»

Організовано виставку історичної літератури, світлин фотокопій історичних документів, газетних статтей, мапи території Української Народної Республіки, світлини історичних постатей, приурочених до Дня Соборності.

На уроках історії в 10 -11 класах вчителі провели диспут на тему «Акт Злуки: досягнення чи помилка української історії?»

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.