29 січня 1918 року - сторінка української історії.

29 січня 1918 року - сторінкаукраїнської історії.

З метою вшанування подвигу юних захисників України у бою під Крутами в січні 1918 року та виховання патріотизму молодого покоління, любові до своєї Батьківщини в Осокорівській ЗОШ відбулися тематичні заходи для учнів 5-11 класів.

«Однією зі сторінок в історії нашої держави є бій під Крутами. Дата 29 січня 1918 року увійшла в українську історію як день пам’яті мужніх героїв, що душу й тіло поклали за самостійність, волю та незалежність України. Героїчний бій на залізничній станції Крути під селищем Крути - це жертовність молодих патріотів - українських вояків, студентів і гімназистів. «Понад усе вони любили свій коханий край», - писав про крутянців Павло Тичина. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами 16 (29) січня 1918 року стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.» Ще багато фактів та висновків почули учні від учителя історії Олійника Віталія під час тематичної лінійки, а змістовні відео презентації - «Пам’яті Героїв Крут присвячується» та «Вшануймо пам'ять Героїв Крут» не залишили байдужими жодне дитяче серце. На завершення заходу хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували загиблих юнаків, запаливши свічки, які горітимуть протягом усього дня.

Бібліотекарі шкільної та сільської бібліотек створити тематичні експозиції, виставки інформаційно-довідкової літератури та інших матеріалів, присвячених подіям січня 1918 року під Крутами «Крути – наша слава, наша історія», а також тематичну виставку до Міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту.

Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.